pasove susarny
Individuálně připravované sušárny dle specifických podmínek zákazníka.
Jsou určeny k sušení dřevěných pilin, štěpky, obilí a podobných zemědělských produktů.

Pásová sušárna pilin a štěpek – typ KBD

Existuje mnoho různých materiálů, které je potřeba vysušit aby je bylo možno dále zpracovávat a zužitkovat. Některé vyžadují specifické zacházení v procesu sušení, jiné potřebují přísně regulované parametry vlhkosti a teploty sušícího procesu, další je reálné zhodnotit pouze za předpokladu minimálních nákladů a s využitím odpadního tepla. Takové parametry sušení nabízí NÍZKOTEPLOTNÍ PÁSOVÁ SUŠÁRNA KATRES

Nízkoteplotní pásové sušárny zhodnocují produkty.
To co dělá pásovou sušárnu skvělou investiční příležitostí, je její schopnost maximálně využít teplo na vysušení různých materiálů.
Materiály určené ke zpracování v pásových sušárnách:
  • materiály s vysokým obsahem počáteční vlhkosti jako je například kůra nebo štěpka pro energetické účely
  • sklízené obiloviny nebo řepné řízky pro výrobu krmiv
  • dřevní hmoty pro výrobu energetických pelet
  • ovoce, zelenina a další produkty pro potravinářské účely
  • drcené plasty, komunální odpad, včetně odpadních kalů, které je třeba vysušit pro jejich efektivní spálení a ekologickou likvidaci.
img
img
img
img
img
img

Řídící systém pásové sušárny

Pásová sušárna je zařízení konstruované pro nepřetržitý provoz. Podmínky sušení se však mohou průběžně měnit v závislosti od vlhkosti vstupujícího materiálu, teploty a vlhkosti okolního prostředí nebo také od výkyvů v dodávkách tepelné energie v průběhu dne. Řídící systém tyto změny kontinuálně snímá a upravuje podle nich automaticky průběh sušícího režimu. Tyto procesy nevyžadují trvalou přítomnost obsluhy. Celý řídící systém je možné monitorovat a také ovládat prostřednictvím digitálních technologií, pomocí stolního PC nebo mobilních aplikací.

Katalog - Pásové sušárny
up
Inovovaná progresivní sušárna KAPD