O společnosti

KATRES s.r.o. je jihlavská společnost,  která byla založena v roce 1991. Jsme jedním z předních světových dodavatelů technologií sušení dřeva, a to pro co nejšiřší škálu odvětví: od dřevozpracujícího průmyslu, zemědělství, energetické technologie až po termickou úpravu materiálů. S dlouhou historii úspěšných konceptů má společnost KATRES od svého vzniku až do současnosti dokončeno přes 3 000 dodávek  po celém světě .

Usilujeme o dokonalost

Po celou dobu existence společnosti KATRES  je naší filozofií  spokojenost zákazníka.  Poskytujeme našim zákazníkům tu nejvyšší kvalitu a proto využíváme naše odborné znalosti v oblasti rozvoje moderních postupů sušení  dřeva. Zaměřujeme se na technologie, a to pro různá odvětví, nejen pro dřevozpracující průmysl. Celý proces od zadání přes výrobu až po montáž máme pod kontrolou, a to nám umožňuje rychle reagovat na požadavky zákazníků po celém světě. Naše realizované projekty najdete  za Uralem,  v Jižní Americe nebo ve Skandinávii.

Rozsáhlé znalosti poskytují optimalizovaná řešení 

Za dynamickým rozvojem a úspěchem společnosti KATRES stojí tým odborníků, a díky tomu se společnost KATRES řadí mezi lídry v inovacích technologií sušení dřeva. Před dodáním technologie zákazníkovi  provádíme výstupní kontrolou  jakosti a tím garantujeme  kvalitu při instalaci a technickou podporu během spuštění technologie do provozu. Toto všechno nám umožňuje nabídnout našim zákazníkům optimální řešení v poměru kvalita - cena.

Důležitá je odpovědnost

To, co je podstatné, je také odpovědnost. Cítíme velkou odpovědnost směrem k naším zákazníkům za dodávky s nejvyšší možnou mírou jakosti, společně s kvalitní podporou a servisem našich technologií. Zároveň přebíráme odpovědnost za naše dodavatele, kteří patří ve svém oboru ke špičce a vynikají svojí kvalitou výrobků a zkušenostmi. Neméně důležitá je odpovědnost za zaměstnance společnosti KATRES - naše konstrukční kanceláře,  výrobní haly a expedice  jsou synonymem pro náročné a bezpečné pracoviště.  Nakonec jsou to především naši zaměstnanci, kteří jsou součástí našeho úspěchu.

 

Vždy můžete od KATRESU očekávat více
KATRES poskytuje zákazníkům nejnovější informace týkající se technologie umělého sušení dřeva.
up
Inovovaná progresivní sušárna KAPD