Reference - Nordic Line

01.07.2015

WALNÄS - Švédsko

Wallnäs AB je rodinná firma, která byla založena v roce 1896 panem Axelem Fagerholmem a dodnes je v majetku jeho potomků. Pila vyrábí řezivo a hoblované dřevo z borovice a smrku a disponuje velkou plochou pro práci s širokým dřevem a se dřevem o širších a delších rozměrech. Tyto výrobky se používají především v oblasti stavebnictví a v nábytkářském průmyslu. www.wallnas.se/en-us/ Naše sušárny jsou navrženy tak, aby zajistily exkluzivní kvalitu dřeva z produkce firmy Wallnäs s optimálními výsledky. Sušárny byly dokončeny v průběhu roku 2015.

WALNÄS - Švédsko
31.07.2016

VIDA NÖSSEMARK - Švédsko

Se zhruba 900 zaměstnanci v 16 výrobních závodech je VIDA AB největší švédskou soukromě vlastněnou pilou. Výroba je zaměřena především na stavební dřevo pro rozsáhlý sortiment na různorodých trzích. Přibližně 85% produkce se vyváží do Evropy, USA, Austrálie, Afriky a Asie. (www.vida.se/en/). Naše sušárny jsou navrženy pro všechny tloušťky materiálu všech vlhkostních tříd daného sortimentu, a byly dokončeny v průběhu roku 2015.
 

VIDA NÖSSEMARK - Švédsko
01.01.2015

LANGMOEN - Norsko

Moelven je skandinávská průmyslová skupina, která vyrábí stavební materiály a systémy pro stavební průmysl. Společnost se snaží vytvářet takové pracovní prostředí, které je bezpečné a kvalitní, ale také podnětné. Vyrábí v 50 lokalitách a zaměstnává 3400 lidí. Je na předních místech, využívá příležitosti a bude působit na trhu bezesporu ještě dalších 100 let. (www.moelven.com). Naše sušárny jsou určeny k sušení na 10% vlhkostil a byly dokončeny v průběhu roku 2014.
 

LANGMOEN - Norsko
up
Inovovaná progresivní sušárna KAPD