10.10.2018

Katres se zúčastnil veletrhu v Bělorusku

Poslední týden v září jsme se aktivně účastnili veletrhu Woodworking/Bioenergy v Bělorusku. Naše firma tak pokračuje v podpoře lokálních prodejců. Tato akce je podporována z Evropského fondu pro regionální rozvoj, z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.


Katres se zúčastnil veletrhu v Bělorusku

Katres se zúčastnil veletrhu v Bělorusku

KATRES opět na Ligně

Naši specialisté v oboru sušení řeziva Vás rádi uvidí na Ligně 2019 od 27. do 31.5., Hala 25, stánek N21. V případě zájmu nás kontaktujte.
  ...více

Katres se zúčastnil veletrhu v Bělorusku

Poslední týden v září jsme se aktivně účastnili veletrhu Woodworking/Bioenergy v Bělorusku. Naše firma tak pokračuje v podpoře lokálních prodejců. Tato akce je podporována z Evropského fondu pro regionální rozvoj, z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

...více

KATRES bude na veletrhu v Bělorusku

Naše firma pokračuje v podpoře lokálních prodejců aktivní účastí na dalším veletrhu, tentokrát v Bělorusku. Ve dnech 25.- 28.9.2018 se s Vámi rádi potkáme v Minsku na výstavě Woodworking/Bioenergy 2018. Tato akce bude podporována z Evropského fondu pro regionální rozvoj, z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

...více

KATRES na veletrhu na Ukrajině

Ve dnech 22.- 25.5.2018  se naše firma opět zúčastnila veletrhu Derevoobrobka na Ukrajině. Vedoucí obchodu pro východní trhy, pan Leoš Ďásek, přivítal návštěvníky mající zájem o naše sušící komory. Tato akce byla podporována z Evropského fondu pro regionální rozvoj, z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

...více

Naše účast na veletrhu ve Finsku

Ve dnech 6. - 8. září jsme se zúčastnili mezinárodního veletrhu “PUUMESSUT 2017”  ve Finsku, ve městě Jyväskylä. Představili jsme zde kompletní portfolio naší společnosti a získali jsme další cenné obchodní kontakty.Tato akce byla podporována z Evropského fondu pro regionální rozvoj, z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Děkujeme všem, kteří jste nás navštívili, za přízeň a pozornost. 

...více

Katres na veletrhu PUUMESSUT 2017 ve Finsku

Ve dnech 6. - 8. 9. 2017 se účastníme veletrhu PUUMESSUT 2017 ve Finsku. Tato akce je podporována z fondů Evropské unie.
...více

Katres na veletrhu na Ukrajině

Poslední týden v květnu se naše firma zúčastnila veletrhu Derevoobrobka na Ukrajině. Náš specialista v oboru sušení řeziva přivítal návštěvníky mající zájem o naše sušící komory. Tato akce byla podporována z Evropského fondu pro regionální rozvoj, z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.
...více

Velice úspěšný veletrh Ligna 2017 je za námi

V předposledním květnovém týdnu jsme se účastnili významného dřevařského veletrhu Ligna 2017. Náš stánek byl hojně navštěvovaný již od prvního dne. Naši experti z Čech, Litvy, Ruska, Turecka a Finska se setkali s novými potenciálními zákazníky, a rádi uvítali i ty stávající. Z hlediska vytíženosti našich zástupců, získaných poptávek i dobrých referencí byl tento veletrh velice úspěšný.

Stavba stánku vznikla za podpory Evropského fondu pro regionální rozvoj, z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

Rádi bychom poděkovali všem návštěvníkům, kteří měli zájem o naši výrobu.
...více

LIGNA 2017

Ve dnech 22. - 26. 5. se účastníme veletrhu LIGNA HANNOVER 2017. Tato akce je podporována z fondů Evropské unie. ...více

KATRES opět na LIGNĚ

Naši specialisté v oboru sušení řeziva Vás rádi uvidí na Ligně 2017 od 22. do 26.5., Hala 25, stánek N21. V případě zájmu nás kontaktujte.
  ...více

PF_2017

Všem našim obchodním partnerům přejeme hodně osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2017. ...více

Výstava Trä & Teknik ve švédském Göteborgu.

Ve dnech 6 - 9. září se firma KATRES zúčastnila mezinárodního veletrhu dřeva a dřevozpracujícíh strojů -  TRÄ & TEKNIK ve švédském Göteborgu. Děkujeme všem, kteří jste nás navštívili a těšíme se opět na shledanou. ...více

Nový kontrakt v Estonsku

Získali jsme nový kontrakt u největšího zpracovatele dřeva v Estonsku, u společnosti NORDWOOD. Firma KATRES připravuje 8 vysokokapacitních
sušáren dřeva. Expedice je očekávána na podzim letošního roku. ...více

Pásová sušárna na Ukrajinu

Pro jednoho z našich největších zákazníků na Ukrajině - CMB OSMOLODA Brošniv - připravujeme dodávku pásové sušárny KBD 3/12 s kapacitou zpracování 2 tuny suchého materiálu za hodinu. Firma se zabývá zpracováním dřeva, především jehličnatého. Naše technologie jim umožní rozšířit svoji produkci o výrobu peletek, a tím beze zbytku využít odpadní materiál. Spuštění do provozu se plánuje na měsíc říjen tohoto roku. ...více

Nové sušárny do Severního Irska

Nové sušárny do Severního Irska
Přední severoirský výrobce palet firma Eglinton Timber Produkt  realizuje upgrade na nejnovější verzi řídícího systému pro stávající vysokokapacitní sušárny od firmy KATRES které byli dodány v průběhu několika let a kupuje další tři sušárny KATRES. Děkujeme za důvěru. ...více

Další zakázka pro Rodanar Pallets - Belgie

Rodanar Paletts je belgická rodinná firma se sídlem v Gistel (Snaaskerke), která se zabývá výrobou dřevěných palet již od roku 1982. Každý rok Rodanar Pallets vyrobí čtyři miliony palet pro široké spektrum zákazníků v západní Evropě a to na moderním výrobní zařízení kdy vyprodukuje 20,000 palet za den na jedenácti automatických výrobních linkách. Výroba je přizpůsobena pro nejrůznějším odvětvím: stavebnictví, potravinářský průmysl, sklo, logistika, chemikálie a další specifické oblasti. Firma KATRES dodala pro tohoto zákazníka během několika let řadu různých sušáren pro tepelné ošetření palet . Poslední realizace byla uvedena do provozu začátkem června 2016.
  ...více

Morava Wood

Společnost Morava Wood se specializuje na výrobu masivních dubových podlah. Odběratelé jsou nejen významné evropské obchodní hobby řetězce, ale také profesionální firmy a řemeslníci z oboru pokládky podlah. Morava Wood si díky kvalitě produktů a inovacím ve výrobě udržuje vedoucí postavení mezi úspěšnými výrobci masivních dubových podlah. ...více

Katres na veletrhu na Ukrajině

Ve dnech 14.-17.5.2019 se naše firma opět zúčastnila veletrhu Derevoobrobka na Ukrajině. Vedoucí obchodu pro východní trhy, pan Leoš Ďásek, zde byl k dispozici pro návštěvníky mající zájem o naše sušící komory. Tato akce byla podporována z Evropského fondu pro regionální rozvoj, z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

...více

ZVEME VÁS NA VELETRH WOOD 2019 ve Finsku

Zveme Vás na další veletrh, kterého se naše firma aktivně zúčastní, tentokrát ve Finsku. V období od 4. do 6.9.2019 se na Vás budeme těšit ve výstavním pavilonu B města Jyväskylä. Tým KATRES.

...více

Úspěšný veletrh Ligna 2019 je za námi

Poslední květnový týden patřil významnému dřevařskému veletrhu Ligna 2019 v Německu. Účastnili jsme se jej s našimi zahraničními kolegy z Turecka, Německa, Finska, Ruska a Chile. Setkali jsme se s novými potenciálními zákazníky, a rádi uvítali ty stávající. Z hlediska vytíženosti našich zástupců, získaných poptávek i dobrých referencí byl tento veletrh velice úspěšný.

Stavba stánku vznikla za podpory Evropského fondu pro regionální rozvoj, z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

Rádi bychom poděkovali všem návštěvníkům, kteří měli zájem o naši výrobu.


...více

Účast firmy na veletrhu ve Finsku

Ve dnech 4. - 6. září 2019 jsme se opět zúčastnili mezinárodního veletrhu “PUUMESSUT 2019”  ve Finsku. Přivítali jsme zde naše bývalé, současné a možná i budoucí zákazníky. Akci hodnotíme jako velice úspěšnou a jistě jsme zde nebyli naposledy, protože finský trh je sice specifický, ale poskytuje nám řadu příležitostí a výzev. Tato akce byla podporována z Evropského fondu pro regionální rozvoj, z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Děkujeme všem, kteří jste nás navštívili, za přízeň a pozornost. 


  ...více

Nová dodávka velkokapacitních sušáren typu Hybrid společnosti Herbert Handlos GmbH

Jsme potěšeni a zároveň zavázáni novým kontraktem s rakouskou společností Herbert Handlos GmbH (www.handlos.at), která si vybrala za partnera pro rozšíření svého businessu právě nás. Předmětem dohody je  dodání osmi vysokokapacitních sušáren řeziva typu „ACE“ pro finální produkt výroby KVH – masivní konstrukční hranoly. Tato technologie nového typu sušáren umožňuje 30 až 50% zkrácení doby sušení ve srovnání s konvenčními sušicími komorami. Sušárny jsou taktéž vybaveny novým typem rekuperačních jednotek ReCo. I přes současnou situaci v celém světě počítáme s uvedením do provozu ke konci tohoto roku. Děkujeme firmě Handlos za projevenou důvěru. ...více
up
Inovovaná progresivní sušárna KAPD